Özel Dijital Pazarlama Dersleri

Özel dijital pazarlama dersleri, dijital pazarlamanın çeşitli alanlarındaki yetkinliklerini hızlıca ve özel eğitim programı ile geliştirmek isteyenler için düşünülmüş birebir ya da grup eğitimleridir.

Birebir özel dersinizi ister  Avrupa ve Anadolu yakasındaki eğitim sınıflarımızda; isterseniz de Türkiye’nin her yerinden online olarak sanal sınıf ortamında alabilirsiniz.

Analytics Akademi’de Google Analytics’den, SEO’ya, Google AdWords’den, Facebook reklamcılığına kadar dijital pazarlamanın her alanında birebir özel ders sunulmaktadır.

 

Özel Ders Nasıl Sunulur?

Birebir ders programları eğitim merkezlerimizdeki sınıflarımızda ya da online olarak sanal sınıf ortamında sunulur.

Birebir Özel Ders Kimler İçindir?

  • Özel bir eğitim programı ile eksiklerini gidermek ve kafasındaki sorulara cevap bulmak isteyen dijital pazarlama uzmanları
  • Birebir eğitim alarak hızlıca gelişim göstermek isteyen dijital yöneticiler
  • Dijital pazarlamaya yatırım yapan ve bu alandaki bilgisini geliştirmek isteyen şirket yöneticileri
  • Çeşitli dijital ajanslarla/ekiplerle çalışan ve bu ekiplerin yönetimi konusunda bilgi sahibi olmak isteyen firma sahipleri

Özel Dersin Farkı Nedir?

Özel ders programları, paket program şeklinde olmayıp, her katılımcının eğitim ihtiyacı göz önünde bulundurularak özel olarak planlanır ve birebir ya da grup eğitimi şeklinde verilir.

Eğitim programları dijital pazarlamada uzman eğitim danışmanlarınca hazırlanır ve nokta atışı bir eğitim için gerekli tün uygulamalar eğitimde sunulur.

  • Kursiyerin, eğitim ihtiyaçlarının analizi için ön görüşme gerçekleştirilir.
  • Belirlenen eğitim ihtiyaçları kapsamında özel ders programı hazırlanır.
  • Eğitim ile ilgili çalışma şartları ve fiyat teklifi sunulur.
  • Eğitim bedelinin kursiyerden tahsil edilmesi ile özel ders programı başlar.
  • Eğitim sonrası performans değerlendirmesi gerçekleştirilir ve kursiyerin soruları cevaplanır.
  • Kursiyer ile hafta boyunca iletişim halinde olup gelişim takibi yapılır.

Özel dersler nasıl ücretlendirilmektedir?

İhtiyacınıza uygun olarak size özel oluşturulan ders programlarının fiyatlandırması saatlik ücret üzerinden gerçekleştirilir. Eğitim bedelinin netleştirilmesi için öncelikle kişiye özel ders müfredatının belirlenmesi gerekmektedir.

Özel dersler nerede verilmektedir?

Özel ders hizmeti kursiyerin tercihine göre Anadolu (Kozyatağı) ve Avrupa (Levent) yakasındaki eğitim merkezlerimizde verilir. Kursiyerin talebine göre eğitim yerinde değişiklik yapılabilir. Kursiyer dilerse özel dersi online sınıf ortamında da alabilir.

Grup olarak alınan özel ders ücretlendirmesi nasıl gerçekleşiyor?

Evet. 2, 3 veya  4 kişiden oluşan gruplarla özel ders alabilirsiniz. Eğitim bedeli için sayfa üzerinde yer alan form aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online Olarak Özel Ders Alabilir miyim ?

Evet. Özel dersinizi size özel hazırlanan müfredat ile  sanal sınıf ortamında doğrudan eğitmenlerimizden alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden eğitime katılmanız özel online derslerle mümkün.

Özel ders sonrası sorularım olursa yardımcı oluyor musunuz?

Tabiki. Sizlere özel dersi veren eğitmenimizin müsaitlik durumuna göre, eğitimi aldığınız hafta içerisinde e-posta üzerinden sorularınıza yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Ümit Yılmaz

eBay Turkey
YAKLAŞAN EĞİTİMLER Ümit Yılmaz Hakkında Kariyer 8 yıldan uzun bir süredir dijital pazarlama ekosistemi içinde aktif bir şekilde yer almaktadır. Zamanının büyük bir kısmını bütüncül dijital pazarlamaya ait “Big Data” analizleri ve yorumlamaları ile geçiriyor. Kariyeri boyunca hem marka hem de ajans tarafında yer almış olup birçok web sitesine operasyonel katkı sağlamıştır. Katıldığı konferans ve [...]

Emre Güney

Flypgs.com

Yaklaşık 7,5 senedir dijital pazarlama, e-ticaret, dönüşüm optimizasyonu, kullanıcı deneyimi ve ürün geliştirme ve yönetimi konularında tecrübesi bulunmaktadır.
Son 5 senedir ise Pegasus Havayolları’nın dijital alandaki stratejilerini yönetip, en büyük satış kanalları olan flypgs.com ve mobil uygulamaların geliştirilmesi ve büyütülmesi konusunda Product Owner olarak görev almaktadır.

Arda Mendeş

Milliyet

Demirören Medya bünyesinde Dijital Pazarlama Müdürü olarak çalışan Arda Mendeş yaklaşık 8 senelik dijital pazarlama kariyerinde Doğan Online, ZEO ve Modanisa gibi önemli markaların pazarlama departmanlarında uzman ve yönetici olarak görev almıştır.  Teknik konularda bugüne dek üç farklı vaka analizi yayınlamış ve Modanisa ile bir başarı hikayesini global pazara taşımıştır.

Aykut Alçelik

n11.com

n11.com’da Kıdemli Dijital Kanallar Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Çeşitli akademilerde AdWords eğitimleri vermekte ve Turkcell blog, onlinepazarlama.co gibi sitelerde sektörel yazılar yazmaktadır. Türkiye’nin ilk Google Adwords kitabının yazarıdır.

Bilgi Formu

Özel ders hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular