Kurumsal Dijital Pazarlama Eğitimleri

Analytics Akademi, kurumunuz ve çalışanlarınız için özel olarak oluşturulan data ve dönüşüm odaklı dijital pazarlama eğitim programlarında, alanında Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama profesyonelleri ile eğitim sunar.

Kurum ihtiyaçlarının analizi ile başlayıp, eğitim sonrası değerlendirme ile devam eden eğitimlerde, eğitmenlerimiz, bilgi birikimi ve tecrübesini en etkin şekilde uygulamalı eğitim programlarıyla ekip üyelerinize aktarır. Bu sayede dijital pazarlama dünyasında değişen ve gelişen dinamikleri takip etmenize ve uygulamanıza yardımcı olur.

Hizmet Kapsamı

  • Firmanın eğitim ihtiyaçlarının ve beklentilerinin belirlenmesi.

  • Ekip üyelerinin ihtiyaçları kapsamında özel eğitim programlarının oluşturulması.

  • Uygulamaya dayalı eğitim programlarının sunumu.

  • Eğitim sonrası performans ve memnuniyet ölçümlemesi.

  • Firmanın eğitim ihtiyaçlarının anlaşılması için toplantı gerçekleştirilir.

  • Toplantı sonrası belirlenen eğitim ihtiyaçları kapsamında özel firmaya özel eğitim programı hazırlanır.

  • Eğitim ile ilgili çalışma şartları ve fiyat teklifi sunulur.

  • Hizmet sözleşmelerinin imzalanması eğitim gerçekleştirilir.

  • Eğitim sonrası performans değerlendirmesi gerçekleştirilir ve katılımcıların soruları cevaplanır.

  • Yaklaşık 3 ay  kadar sonra tekrar tekrar ziyaret gerçekleştirilerek gelişmeler analiz edilir.

Ümit Yılmaz

eBay Turkey
YAKLAŞAN EĞİTİMLER Ümit Yılmaz Hakkında Kariyer 8 yıldan uzun bir süredir dijital pazarlama ekosistemi içinde aktif bir şekilde yer almaktadır. Zamanının büyük bir kısmını bütüncül dijital pazarlamaya ait “Big Data” analizleri ve yorumlamaları ile geçiriyor. Kariyeri boyunca hem marka hem de ajans tarafında yer almış olup birçok web sitesine operasyonel katkı sağlamıştır. Katıldığı konferans ve [...]

Emre Güney

Flypgs.com

Yaklaşık 7,5 senedir dijital pazarlama, e-ticaret, dönüşüm optimizasyonu, kullanıcı deneyimi ve ürün geliştirme ve yönetimi konularında tecrübesi bulunmaktadır.
Son 5 senedir ise Pegasus Havayolları’nın dijital alandaki stratejilerini yönetip, en büyük satış kanalları olan flypgs.com ve mobil uygulamaların geliştirilmesi ve büyütülmesi konusunda Product Owner olarak görev almaktadır.

Arda Mendeş

Milliyet

Demirören Medya bünyesinde Dijital Pazarlama Müdürü olarak çalışan Arda Mendeş yaklaşık 8 senelik dijital pazarlama kariyerinde Doğan Online, ZEO ve Modanisa gibi önemli markaların pazarlama departmanlarında uzman ve yönetici olarak görev almıştır.  Teknik konularda bugüne dek üç farklı vaka analizi yayınlamış ve Modanisa ile bir başarı hikayesini global pazara taşımıştır.

Aykut Alçelik

n11.com

n11.com’da Kıdemli Dijital Kanallar Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Çeşitli akademilerde AdWords eğitimleri vermekte ve Turkcell blog, onlinepazarlama.co gibi sitelerde sektörel yazılar yazmaktadır. Türkiye’nin ilk Google Adwords kitabının yazarıdır.

Bilgi Formu

Kurumsal Eğitimler hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.