Kurumsal Dijital Pazarlama Workshop

Analytics Akademi, kurumunuz ve çalışanlarınız için özel olarak oluşturulan data ve dönüşüm odaklı dijital pazarlama workshop programlarında, alanında Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama profesyonelleri ile workshop sunar.

Kurum ihtiyaçlarının analizi ile başlayıp, workshop sonrası değerlendirme ile devam eden workshop’larda, uzman ekibimiz, bilgi birikimi ve tecrübesini en etkin şekilde uygulamalı workshop programlarıyla ekip üyelerinize aktarır. Bu sayede dijital pazarlama dünyasında değişen ve gelişen dinamikleri takip etmenize ve uygulamanıza yardımcı olur.

Hizmet Kapsamı

  • Firmanın workshop ihtiyaçlarının ve beklentilerinin belirlenmesi.

  • Ekip üyelerinin ihtiyaçları kapsamında özel workshop programlarının oluşturulması.

  • Uygulamaya dayalı workshop programlarının sunumu.

  • Workshop sonrası performans ve memnuniyet ölçümlemesi.

  • Firmanın workshop ihtiyaçlarının anlaşılması için toplantı gerçekleştirilir.

  • Toplantı sonrası belirlenen  ihtiyaçlar kapsamında özel firmaya özel  program hazırlanır.

  • Workshop ile ilgili çalışma şartları ve fiyat teklifi sunulur.

  • Hizmet sözleşmelerinin imzalanmasından sonra workshop gerçekleştirilir.

  • Workshop sonrası performans değerlendirmesi gerçekleştirilir ve katılımcıların soruları cevaplanır.

  • Yaklaşık 3 ay  kadar sonra tekrar tekrar ziyaret gerçekleştirilerek gelişmeler analiz edilir.

Mehmet Emre Baş

Avansas SEO Manager

Avansas SEO Manager

Enes Usta

Dijital Pazarlama Uzmanı ve Youtuber

Kariyeri boyunca Webtures, Alice Film ve Mynet gibi Türkiye’nin önde gelen bir çok firmasında Dijital Pazarlama Uzmanı olarak görev alan Enes Usta, TEM Agency’de Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalışmaktadır. Türkiye’nin dijital pazarlama alanında içerik üreten en büyük Youtube kanalı Enes Usta’nın da sahibidir ve başta kendi Youtube kanalıolmak üzere bir çok farklı platform’da dijital pazarlamanın çeşitli alanlarında değerli içerikler üretmektedir.

Mustafa Özkan

Peakment Digital

2009 yılında iddaa Rakipbul Ligi dijital pazarlama sorumlusu olarak çalışmalarına başladı. 7 yıl çeşitli marka tecrübesi ardından, son 2 yıldır kurucusu olduğu Peakment Digital ile ajans tarafında yer alıyor. Peakment Digital ile özellikle Arap Yarımadası, Körfez Ülkeleri, Kuzey Afrika gibi yeni pazarlarda Google Adwords reklam çalışmaları yürütmektedir.

Ümit Yılmaz

eBay Turkey

8 yıldan uzun bir süredir dijital pazarlama ekosistemi içinde aktif bir şekilde yer almaktadır. Zamanının büyük bir kısmını bütüncül dijital pazarlamaya ait “Big Data” analizleri ve yorumlamaları ile geçiriyor. Kariyeri boyunca hem marka hem de ajans tarafında yer almış olup birçok web sitesine operasyonel katkı sağlamıştır. Katıldığı konferans ve eğitimlerde farklı iş modellerine ait bu web siteleri üzerinden edindiği tecrübeleri paylaşmaktadır. Ümit Yılmaz, son 1.5 yıldır eBay Türkiye’de SEO görünürlüğünü artırmak ve kullanıcıların bütünleşik dijital pazarlama yolculuklarının analizi üzerine enerji harcamaktadır.

Bilgi Formu

Kurumsal Workshoplar hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.