Kurumsal Dijital Pazarlama Workshop

Analytics Akademi, kurumunuz ve çalışanlarınız için özel olarak oluşturulan data ve dönüşüm odaklı dijital pazarlama workshop programlarında, alanında Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama profesyonelleri ile workshop sunar.

Kurum ihtiyaçlarının analizi ile başlayıp, workshop sonrası değerlendirme ile devam eden workshop’larda, uzman ekibimiz, bilgi birikimi ve tecrübesini en etkin şekilde uygulamalı workshop programlarıyla ekip üyelerinize aktarır. Bu sayede dijital pazarlama dünyasında değişen ve gelişen dinamikleri takip etmenize ve uygulamanıza yardımcı olur.

Hizmet Kapsamı

  • Firmanın workshop ihtiyaçlarının ve beklentilerinin belirlenmesi.

  • Ekip üyelerinin ihtiyaçları kapsamında özel workshop programlarının oluşturulması.

  • Uygulamaya dayalı workshop programlarının sunumu.

  • Workshop sonrası performans ve memnuniyet ölçümlemesi.

  • Firmanın workshop ihtiyaçlarının anlaşılması için toplantı gerçekleştirilir.

  • Toplantı sonrası belirlenen  ihtiyaçlar kapsamında özel firmaya özel  program hazırlanır.

  • Workshop ile ilgili çalışma şartları ve fiyat teklifi sunulur.

  • Hizmet sözleşmelerinin imzalanmasından sonra workshop gerçekleştirilir.

  • Workshop sonrası performans değerlendirmesi gerçekleştirilir ve katılımcıların soruları cevaplanır.

  • Eğitimden 1 ay sonra kuruma tekrar ziyaret gerçekleştirilerek gelişim yakından takip edilir.

Osman Mutlu

Zeo Agency - Sr. SEO Executive

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Osman, 2011 yılından bu yana SEO ile ilgileniyor. Bugüne kadar 3 farklı ajans ve 1 kez de marka tarafında çalıştı. Şu an Zeo Agency’de Sr. SEO Executive olarak görev yapıyor, birçok global markanın SEO süreçlerinin yönetimini sağlıyor.

Atalay Sıdar

Baytekin Media - SEO Executive

Atalay Sıdar, 2011 yılından beri Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Birçok dergi ve blogda yazar olarak aktif yer alan Atalay, aynı zamanda Search Console E-kitabının yazarıdır. Türkiyede bulunduğu dönemde SEO Akademide ve bazı üniversiteler ve gönüllü kuruluşlarda SEO eğitmenliği yapmış ve konferanslarda konuşmacı olarak yer almıştır. Webtures’te çalıştığı dönemde; Migros, Kiğılı, YEM, Ekol Lojistik, Hekim Holding gibi markaların SEO stratejilerini oluşturmuştur. Webtures’den sonra kariyerine Hürriyet Gazetesi ile devam eden Atalay şu anda Polonya’da Baytekin Media yazılım firmasında SEO yöneticisi olarak çalışmaktadır.

Ozan Ketenci

ZEO Agency SEO Executive

İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu olan Ozan Ketenci, İstanbul Şehir Üniversitesi’nde Veri Bilimi üzerine yüksek lisans yapmıştır. 2015 yılında ZEO Agency’de SEO Analyst olarak başladığı görevine SEO Executive olarak devam etmektedir ve büyük ölçekli markaların SEO operasyonlarını yönetmektedir.

Mehmet Aktuğ

ZEO Agency - Managing Partner

ZEO Agency kurucu ortaklarından olan Mehmet Aktuğ, ZEO Agency’de Business Development Director olarak görev almaktadır. Sektörün en önemli etkinliklerinden olan MENA Search Awards’de, “Young Search Professional” ödülüne layık görülmüştür.

Bilgi Formu

Kurumsal Workshoplar hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

1 Sınıf Eğitimi Alana, Online Google Analytics Ücretsiz | SON GÜN : 30 Temmuz   Kapat