Kurumsal Dijital Pazarlama Eğitimleri

Analytics Akademi, kurumunuz ve çalışanlarınız için özel olarak oluşturulan data ve dönüşüm odaklı dijital pazarlama eğitim programlarında, alanında Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama profesyonelleri ile eğitim sunar.

Kurum ihtiyaçlarının analizi ile başlayıp, eğitim sonrası değerlendirme ile devam eden eğitimlerde, eğitmenlerimiz, bilgi birikimi ve tecrübesini en etkin şekilde uygulamalı eğitim programlarıyla ekip üyelerinize aktarır. Bu sayede dijital pazarlama dünyasında değişen ve gelişen dinamikleri takip etmenize ve uygulamanıza yardımcı olur.

Hizmet Kapsamı

  • Firmanın eğitim ihtiyaçlarının ve beklentilerinin belirlenmesi.

  • Ekip üyelerinin ihtiyaçları kapsamında özel eğitim programlarının oluşturulması.

  • Uygulamaya dayalı eğitim programlarının sunumu.

  • Eğitim sonrası performans ve memnuniyet ölçümlemesi.

  • Firmanın eğitim ihtiyaçlarının anlaşılması için toplantı gerçekleştirilir.

  • Toplantı sonrası belirlenen eğitim ihtiyaçları kapsamında özel firmaya özel eğitim programı hazırlanır.

  • Eğitim ile ilgili çalışma şartları ve fiyat teklifi sunulur.

  • Hizmet sözleşmelerinin imzalanması eğitim gerçekleştirilir.

  • Eğitim sonrası performans değerlendirmesi gerçekleştirilir ve katılımcıların soruları cevaplanır.

  • Yaklaşık 3 ay  kadar sonra tekrar tekrar ziyaret gerçekleştirilerek gelişmeler analiz edilir.

Emre Güney

Flypgs.com

Yaklaşık 7,5 senedir dijital pazarlama, e-ticaret, dönüşüm optimizasyonu, kullanıcı deneyimi ve ürün geliştirme ve yönetimi konularında tecrübesi bulunmaktadır.
Son 5 senedir ise Pegasus Havayolları’nın dijital alandaki stratejilerini yönetip, en büyük satış kanalları olan flypgs.com ve mobil uygulamaların geliştirilmesi ve büyütülmesi konusunda Product Owner olarak görev almaktadır.

Arda Mendeş

Milliyet

Demirören Medya bünyesinde Dijital Pazarlama Müdürü olarak çalışan Arda Mendeş yaklaşık 8 senelik dijital pazarlama kariyerinde Doğan Online, ZEO ve Modanisa gibi önemli markaların pazarlama departmanlarında uzman ve yönetici olarak görev almıştır.  Teknik konularda bugüne dek üç farklı vaka analizi yayınlamış ve Modanisa ile bir başarı hikayesini global pazara taşımıştır.

Aykut Alçelik

n11.com

n11.com’da Kıdemli Dijital Kanallar Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Çeşitli akademilerde AdWords eğitimleri vermekte ve Turkcell blog, onlinepazarlama.co gibi sitelerde sektörel yazılar yazmaktadır. Türkiye’nin ilk Google Adwords kitabının yazarıdır.

Aykut Aslantaş

GroupM

GroupM Türkiye bünyesinde Data ve Teknoloji Direktörü olarak aktif iş hayatına devam etmektedir.
2010 yılında bu yana tüm Dünya’da 35 Ülkede bulunan Google Developer Group Türkiye’de gönüllü olarak Digital Marketing çalışmaları yapmaktadır.
2012 yılının Ekim ayında bilişim alanında Türkiye’nin önde gelen yayın evlerinden biri olan Pusula Yayınevi’yle birlikte SEO & SEM üzerine kitabı tüm kitapçılarda yer almıştır. 2015 Mayıs ayında ise Android Mutfağından Seçmeler kitabında App Store Optimization konusuna değinerek GDG Türkiye ile ilk kitabı yayınlanmıştır.

Bilgi Formu

Kurumsal Eğitimler hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.