Uzmanlık Eğitimleri Sertifika Programları

Temel Seviye Dijital Pazarlama Eğitimlerine Kaydol

Temel Seviye Eğitimler Kimler İçindir ?:  İlgilenilen alanda, başlangıç yapmak ve genel bilgi sahibi olarak uzmanlaşmaya ilk adımını atmak isteyenler için idealdir.

İleri Seviye Dijital Pazarlama Eğitimlerine Kaydol

İleri Seviye Eğitimler Kimler İçindir ?:  İlgilenilen alanda, temel konularda tam bilgi sahibi olan ve uzmanlığını ilerleterek eksiklerini gidemek isteyenler için idealdir.

Online - Temel Seviye Dijital Pazarlama Eğitimlerine Kaydol

Online Eğitimler Kimler İçindir ?:   sınıf ortamındaki eğitimlere katılmak için vakit bulamayan ve şehir dışında olup eğitimlere katılmak isteyenler için idealdir.

Eğitimlerimize Katılanlar Ne Dediler?

Dijital Pazarlamanın En İyileri Akademi'de Eğitim Veriyor

Uğur Gürsel

Insights & Analytics Manager

Bahçeşehir Üniversitesi Matematik ve Bilgisayar Bilimi lisans programını bitirdikten sonra, Master of Business Admistration programını tamamladı. Öğrenim hayatında PepsiCo, Yapıkredi Bankası, Ray Sigorta gibi kurumsal firmalarda staj yaptıktan sonra, profesyonel kariyerine İş Analisti olarak başladı.

Arif Onur Hangişi

SEMPeak I Performance Marketing Team Leader

Performans pazarlaması kariyerine SEMPeak ile başlayan Hangişi ve Performans Pazarlaması Takım Lideri olarak kariyerini SEMPeak’te sürdürmektedir.Yaklaşık 5 senedir 10’dan fazla sektörde 40’tan fazla markanın performans pazarlaması hesaplarını yöneten Hangişi (Canon,BSH, Defacto, Eminevim vb.). Google Ads, Facebook Business gibi reklam platformlarında birçok başarı hikayesi yazdı.

Yaşar Acar

RoiPublic - PPC Director

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi mezunu olan Yaşar Acar, profesyonel kariyerine Madebycat’te Interface Developer olarak başlamıştır. Daha sonrasında çeşitli ajanslarda arama motoru pazarlaması konusunda uzmanlaşarak 2012 yılında ROI odaklı ilk dijital pazarlama ajansı ROIPUBLIC’i kurmuştur. Etstur, Hürriyet Emlak, Saat&Saat, Logo Yazılım gibi birçok tanınmış markaya hizmet veren ROIPUBLIC Türkiye’nin başarılı ajansları arasında yer almaktadır.

Ecevit Saraç

Webolizma – Ajans Başkanı

2009 yılında Webolizma adı altında dijital reklam ajansını kurdu. 2011 yılında Webolizma; Google Partner, 2016 yılında da Google Premier Partner olarak Ankara’da ilk kırmızı rozetli Google ajansı haline geldi. Dijitalin hızla büyüdüğü günümüzde dijital reklamcılığı Ankaralı firmalara anlatmak amacıyla bu yıl itibariyle Webolizma Akademi adı altında eğitimler vermekte. Ecevit Saraç, halen 25 kişilik bir kadroyla çalışan Webolizma Dijital Reklam Ajansı ve bunun yanında TÜSİAV Dijital Dönüşüm Platformu Başkanlığını yapıyor.

Cavide Pala

Hype - Conversion Optimization Consultant

2013 yılından beri aktif olarak dijital pazarlama sektörü içinde yer almaktadır. Kendi girişimi de dahil olmak üzere birkaç e-ticaret sitesinin dijital yönetimine destek vermiştir.

Son 1,5 yıldır HYPE’ta, Dönüşüm Optimizasyonu ekibinde çalışmakta ve Türkiye’nin en önemli markalarına dönüşümlerini nasıl optimize edebilecekleri ile ilgili danışmanlık vermektedir.

Burak Pehlivan

ZEO Agency – Managing Partner

Dijital pazarlama kariyerine 2011 yılında Bilkent Üniversitesi öğrencisi olduğu yıllarda başlayan Burak Pehlivan, Zeo’nun kurucularından birisi olarak, şirketin birçok departmanında aktif olarak rol almıştır. Zeo’nun SEO departmanında SEO Executive ve Head of Operations görevlerini yürüttükten sonra, şirketin Bilkent Cyberpark’ta bulunan Teknoloji departmanının başına geçmiştir. Zeo’nun yazılım projelerinin yürütüldüğü bu departmanda, hali hazırda geliştirilmeye devam eden icerik.com ve ZeoMind projelerinin tüm araştırma ve geliştirme süreçlerinden sorumludur.

T. Mert Azizoğlu

Zeo Agency - Sr. SEO Analyst

SEO süreçlerinin otomasyonu konusunda çeşitli araç projeleri olan Mert, Zeo Agency’de Sr. SEO Analist olarak çalışmaya devam etmektedir. Aynı zamanda Agile süreçlerinde Scrum Master rolü ile takım SEO eğitimleri, performans ölçümlemeleri, ekip motivasyonu ve şirket-içi araç geliştirme süreçlerinde de aktif rol oynamaktadır. Mert, teknik SEO konusuna büyük ilgi duyarken UX tarafına da büyük bir heyecan ile yaklaşıyor. Rugby ve kürek ise boş vakitlerinde ilgilendiği sporlar arasında.

Hasan Yasin Türkyılmaz

G4A Studio – Founder

136 ülkeye hizmet veren B2B ve B2C odaklı markalara stratejiler geliştirmekte. Büyümeleri adına pazarlama, reklam, dijital çalışmalarını planlamakta, uygulamakta ve raporlamakta, pazarlama ve reklam takımlarıyla hibrit bir şekilde atölyeler sunmakta. Danışmanlık çalışmalarına devam etmekte.

Şu an G4A Studio & Workshops’ta strateji ve büyüme alanına, diğer internet girişimleriyle beraber odaklanmış durumdadır.

Sorularınız İçin Bizimle İletişime Geçin

Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi Sertifika Programı Başladı! | 16 Kasım - 29 Aralık Kapat