Kurulduğu 2016 yılından bu yana , 1000’den fazla katılımcısına dijital pazarlama atölye eğitimleri sunan, Analytics Akademi, Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital pazarlama eğitim kurumlarından biridir.

Türkiye’nin en yetkin dijital pazarlama uzmanları ile 12 farklı kategoride uygulamalı  eğitimler sunan Analytics Akademi’de tüm eğitimler, veri ve dönüşüm odaklı özgün ve güncel müfredat ile sunulur.

Akademi, Akademi SEM‘de eğitim sonrası sunmuş olduğu ücretsiz destek ve gelişim takibi ile bireylerin ve kurumların dijital alandaki gelişimini sürdürmelerine katkı sağlar.

Eğitimlere Katılanların Görüşleri

Yaklaşan Dijital Pazarlama Eğitimleri

Her İhtiyaca Uygun Dijital Pazarlama Eğitimi

Bireysel

Dönüşüm ve data odaklı workshop programlarında sektör profesyoneli uzman workshop ekibiyle, uygulamalı olarak verilen workshop’la, dijital pazarlama alanındaki uzmanlığınızı bir adım ileriye götürüyoruz.

Kurumsal

Kurum ihtiyaçları analiz edilerek, kuruma özel olarak hazırlanan workshop programlarında işlenen uygulamalı konularla, firmalarınızın dijital pazarlama ekiplerine yeni yetenekler kazandırıyoruz.

Birebir - Özel

Hızlı gelişim göstermek ve özel olarak sorularını yöneltmek isteyen katılımcılarımız için sunduğumuz birebir workhop’lar ile uzmanlığınızı alanında uzman isimlerin tecrübeleri ve öğretimi ile bir adım ileriye götürüyoruz.

Online - Canlı

Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz online dijital pazarlama workshop’ları ile dijital pazarlama uzmanı eğitmenlerden eğitim almanızı sağlıyor ve dijital pazarlama kariyerinizin önündeki engelleri kaldırıyoruz.

İletişim

Eğitim Yeri Adresi

Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi Sertifika Programı Başladı! | 16 Kasım - 29 Aralık Kapat