ANALYTICS AKADEMİ

Story of Your Data

Analytics Akademi, bireylere ve kurumlara data ve dönüşüm odağında dijital pazarlama yönetimi için;  “Workshop ve Danışmanlık Çözümleri” sunar.

Sunulan çözümler ile bireylerin ve firmaların dijital pazarlama kanallarında yaptığı çalışmaları optimize etmesine ve belirlenen dönüşüm hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur.

Akademi, Google Analytics , Google Tag Manager ve farklı web analiz araçlarının entegrasyonu ve yapılandırması noktasındaki hizmetleri ile firmaların, doğru data’ya , etkin şekilde ulaşmasına ve bu data’dan anlamlı çıktılar elde etmesine olanak sağlar.

Data’nızın dönüşüm yolundaki hikayesini başlatır, anlatır…

Bireysel Workshop'lar

Dönüşüm ve data odaklı workshop programlarında sektör profesyoneli uzman workshop ekibiyle, uygulamalı olarak verilen workshop’la, dijital pazarlama alanındaki uzmanlığınızı bir adım ileriye götürüyoruz.

Kurumsal Workshop'lar

Kurum ihtiyaçları analiz edilerek, kuruma özel olarak hazırlanan workshop programlarında işlenen uygulamalı konularla, firmalarınızın dijital pazarlama ekiplerine yeni yetenekler kazandırıyoruz.

Analytics Entegrasyon

Google Tag Manager ve Google Analytics başta olmak üzere ihtiyacınız olan çeşitli digital analytics araçlarının entegrasyon ya da yapılandırması ile doğru dataya etkin şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Ücretsiz Etkinlikler

Sektörden dijital pazarlama uzmanlarının katılımı ile gerçekleşen ücretsiz meetup ve workshop şeklindeki etkinliklerde dijital pazarlama dünyasının profesyonellerinin tecrübelerini dinliyoruz.

Ekip Üyelerimiz

Kurucu
Hamza Şamlıoğlu

hamza-samlioglu

Satış ve Pazarlama Koordinatörü
Ali Hebip

Etkinlik Koordinatörü
Mehmet Emre Baş

ZEO Agency ve Akademi İşbirliği ile İleri Seviye SEO Eğitimi Başlıyor. Erken Kayıt İndirimini Kaçırma!KAYDOL Kapat