ANALYTICS AKADEMİ

Story of Your Data

Analytics Akademi, bireylere ve kurumlara data ve dönüşüm odağında dijital pazarlama yönetimi için;  “Eğitim ve Danışmanlık Çözümleri” sunar.

Sunulan çözümler ile bireylerin ve firmaların dijital pazarlama kanallarında yaptığı çalışmaları optimize etmesine ve belirlenen dönüşüm hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur.

Akademi, Google Analytics , Google Tag Manager ve farklı web analiz araçlarının entegrasyonu ve yapılandırması noktasındaki hizmetleri ile firmaların, doğru data’ya , etkin şekilde ulaşmasına ve bu data’dan anlamlı çıktılar elde etmesine olanak sağlar.

Data’nızın dönüşüm yolundaki hikayesini başlatır, anlatır…

Bireysel Eğitimler

Dönüşüm ve data odaklı eğitim programlarında sektör profesyoneli uzman eğitmenlerce, uygulamalı olarak verilen eğitimlerle, dijital pazarlama alanındaki uzmanlığınızı bir adım ileriye götürüyoruz.

Kurumsal Eğitimler

Kurum ihtiyaçları analiz edilerek, kuruma özel olarak hazırlanan eğitim programlarında verilen uygulamalı eğitimlerle, firmalarınızın dijital pazarlama ekiplerine yeni yetenekler kazandırıyoruz.

Analytics Entegrasyon

Google Tag Manager ve Google Analytics başta olmak üzere ihtiyacınız olan çeşitli digital analytics araçlarının entegrasyon ya da yapılandırması ile doğru dataya etkin şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Ücretsiz Etkinlikler

Sektörden dijital pazarlama uzmanlarının katılımı ile gerçekleşen ücretsiz meetup ve workshop şeklindeki etkinliklerde dijital pazarlama dünyasının profesyonellerinin tecrübelerini dinliyoruz.

Ekip Üyelerimiz

Kurucu
Hamza Şamlıoğlu

hamza-samlioglu

Eğitim Koordinatörü
Burkay Yapağcıoğlu

burkay-yapagcioglu

Etkinlik Koordinatörü
Arife Cemrek

Pazarlama Koordinatörü
Ali Hebip

Yaklaşan Eğitimlerimiz

İletişim