Kayıtlarımız dolmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz.

 

Günümüzün en etkili dijital pazarlama kanallarından SEO’ya performans odaklı bakmaya ne dersiniz? Analytics Akademi’de 20 Ağustos’ta data ve dönüşüm odağında SEO’yu dinlemeye davetlisiniz.

SEO’da rekabet analizi, SEO’ya dair önemli performans metriklerinin raporlanması  yorumu ve SEO performansının ölçümlenmesi için en etkin araçların yönetimi, Analytics Meetup’ta masaya yatırılacak.

Uluslararası SEO Danışmanı İlyas Teker, eBay SEO Manager Ümit Yılmaz ve Stradiji.com Kurucusu Mert Erkal Analytics Akademi’de sektör profesyonelleri ile bir araya gelecek.

Etkinlik Yeri: EOfis Levent
Etkinlik Adresi: Esentepe Mahallesi, Büyükdere Cd. Eczacı Ali Kaya Sk. No:4, Pol Center
Adres tarifi: EOfis, Kanyon Alışveriş Merkezi Ecza Çıkışı’nın tam karşısındaki  Poll Center binası içerisinde yer almaktadır.

Eğitim Hakkında

Etkinlik Programı

13:00-13:30 – Networking
13:30-14:20 – İlyas Teker –Uluslararası SEO Danışmanı
14:40-15:30 – Mert Erkal – Stradiji.com Founder
15:50-16:40 – Ümit Yılmaz– eBay SEO Manager
16:40: 17:00 – Akademi Eğitim Bilgilendirme

Konuşmacılar

İlyas Teker Kimdir?

Ilyas, 10+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı; iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, Adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerinin yanında,  popüler birçok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.

Mert Erkal Kimdir?

Mert Erkal, 2009 yılında bugüne, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Mobil Uygulama Optimizasyonu (ASO) danışmanlık hizmetleri veren Stradiji’nin kurucusudur.

Ümit Yılmaz Kimdir?

8 yıldan uzun bir süredir dijital pazarlama ekosistemi içinde aktif bir şekilde yer almaktadır. Zamanının büyük bir kısmını bütüncül dijital pazarlamaya ait “Big Data” analizleri ve yorumlamaları ile geçiriyor. Kariyeri boyunca hem marka hem de ajans tarafında yer almış olup birçok web sitesine operasyonel katkı sağlamıştır. Katıldığı konferans ve eğitimlerde farklı iş modellerine ait bu web siteleri üzerinden edindiği tecrübeleri paylaşmaktadır. Ümit Yılmaz, son 1.5 yıldır eBay Türkiye’de SEO görünürlüğünü artırmak ve kullanıcıların bütünleşik dijital pazarlama yolculuklarının analizi üzerine enerji harcamaktadır.

eOfis Levent

Etkinlik sonrasında sunumlarımız buradan paylaşılacaktır. 

Etkinlik Takvimi

ANALYTICS WORKSHOP | A/B TESTING
13 July 2017 20:13
eOfis
RETARGETING ANALYTICS
17 June 2017 13:00
Habita Coworking
ECOMMERCE ANALYTICS
4 April 2017 18:30
E-Ofis Levent
FAIL ANALYTICS
14 March 2017 19:00
Koç Kuluçka Merkezi