Zafer Kavaklı

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

Zafer Kavaklı Hakkında

Ailesi tarafından ne iş yaptığı hala bilinmemektedir. Dijital pazarlamacı olduğunu söylediğinde ise “Reklam Tabelacısı” olduğu düşünülmektedir. Bu sebeple yaptığı işi anlatmayı bırakmış, daha iyi yapmaya odaklanmıştır.
Yıllar boyu motosiklete binmek istemiş, 2 yıl bindikten sonra şirket ona araba verince motorun yüzüne bakmamıştır. Laf aramızda arabayı motoruyla ara sıra aldatmaktadır.
Snowboard, paraşütle atlama ve motorsiklete binmek gibi extreme sporları sever ancak bunlarla yetinmez, hep daha fazla heyecan ister. Sonunu düşünmez, felsefesi hep gittiği yere kadardır.
Öğrenmenin de sonunun olmadığını düşünür ve en yeni şeyleri ondan duyabileceğinizin garantisini verebiliriz.
Not: Dijitalci egosu yoktur.

Kariyer

Dijital pazarlama kariyerine 5 yıl önce bir ajansta başlayan Zafer Kavaklı 4 yıla yakın Modanisa.com’da dijital pazarlama departmanında çalıştıktan sonra kariyerine ebebek’te dijital Pazarlama Müdürü olarak devam etmektedir.
Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda 6 farklı dilde dijital reklamcılık tecrübesi bulunan Zafer Kavaklı, şimdilerde ise dijital pazarlamanın fiziksel mağaza satışlarına etkisini anlama ve ölçme üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi Sertifika Programı Başladı! | 16 Kasım - 29 Aralık Kapat