Ecevit Saraç

YAKLAŞAN EĞİTİMLER

Ecevit Saraç Hakkında

Ecevit Saraç, 1978 yılında Almanya’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da, Lisans eğitimini ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı.

1997 yılında geleneksel bir medya ajansında iş hayatına atıldı ve çok geçmeden dijitalin Türkiye’de yaygınlaşmaya başlamasıyla bu alanda araştırmalar yaparak ‘’Dijital Pazarlama’’ alanında faaliyetler göstermeye başladı. 20 yıldır dijital reklamcılık sektöründe aktif olan Ecevit Saraç, 2006 yılında Google iş ortağı oldu. 2009 yılında Webolizma adı altında dijital reklam ajansını kurdu.

2011 yılında Webolizma; Google Partner, 2016 yılında da Google Premier Partner olarak Ankara’da ilk kırmızı rozetli Google ajansı haline geldi. Dijitalin hızla büyüdüğü günümüzde dijital reklamcılığı Ankaralı firmalara anlatmak amacıyla bu yıl itibariyle Webolizma Akademi adı altında eğitimler vermekte. Ecevit Saraç, halen 25 kişilik bir kadroyla çalışan Webolizma Dijital Reklam Ajansı ve bunun yanında TÜSİAV Dijital Dönüşüm Platformu Başkanlığını yapıyor.

Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi Sertifika Programı Başladı! | 16 Kasım - 29 Aralık Kapat