Analytics Akademi Eğitmenleri

Emre Güney

Flypgs.com

Yaklaşık 7,5 senedir dijital pazarlama, e-ticaret, dönüşüm optimizasyonu, kullanıcı deneyimi ve ürün geliştirme ve yönetimi konularında tecrübesi bulunmaktadır.
Son 5 senedir ise Pegasus Havayolları’nın dijital alandaki stratejilerini yönetip, en büyük satış kanalları olan flypgs.com ve mobil uygulamaların geliştirilmesi ve büyütülmesi konusunda Product Owner olarak görev almaktadır.

Arda Mendeş

Milliyet

Demirören Medya bünyesinde Dijital Pazarlama Müdürü olarak çalışan Arda Mendeş yaklaşık 8 senelik dijital pazarlama kariyerinde Doğan Online, ZEO ve Modanisa gibi önemli markaların pazarlama departmanlarında uzman ve yönetici olarak görev almıştır.  Teknik konularda bugüne dek üç farklı vaka analizi yayınlamış ve Modanisa ile bir başarı hikayesini global pazara taşımıştır.

Aykut Alçelik

n11.com

n11.com’da Kıdemli Dijital Kanallar Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Çeşitli akademilerde AdWords eğitimleri vermekte ve Turkcell blog, onlinepazarlama.co gibi sitelerde sektörel yazılar yazmaktadır. Türkiye’nin ilk Google Adwords kitabının yazarıdır.

Aykut Aslantaş

GroupM

GroupM Türkiye bünyesinde Data ve Teknoloji Direktörü olarak aktif iş hayatına devam etmektedir.
2010 yılında bu yana tüm Dünya’da 35 Ülkede bulunan Google Developer Group Türkiye’de gönüllü olarak Digital Marketing çalışmaları yapmaktadır.
2012 yılının Ekim ayında bilişim alanında Türkiye’nin önde gelen yayın evlerinden biri olan Pusula Yayınevi’yle birlikte SEO & SEM üzerine kitabı tüm kitapçılarda yer almıştır. 2015 Mayıs ayında ise Android Mutfağından Seçmeler kitabında App Store Optimization konusuna değinerek GDG Türkiye ile ilk kitabı yayınlanmıştır.