Bizi Tercih Eden Firmalardan Bazıları

Yaklaşan Dijital Pazarlama Eğitimleri

Bireysel Dijital Pazarlama Workshop'ları

Dönüşüm ve data odaklı dijital pazarlama workshop’ı programlarında sektör profesyoneli uzman isimlerce, uygulamalı olarak verilen workshop’larda, dijital pazarlama alanındaki uzmanlığınızı bir adım ileriye götürüyoruz.

Kurumsal Dijital Pazarlama Workshop'ları

Kurum ihtiyaçları analiz edilerek, kuruma özel olarak hazırlanan dijital pazarlama workshop programlarında güncel müfredat ve uygulamalar ile firmalarınızın dijital pazarlama ekiplerine yeni yetenekler kazandırıyoruz.

Özel Dijital Pazarlama Workshop'ları

Workshop’lara katılmak için vakit bulamayan veya workshop takvimini kendi belirlemek isteyen katılımcılar için oluşturulan özel dijital pazarlama workshop programları ile yetkinliklerinizi geliştirmenizi sağlıyoruz.

Online Dijital Pazarlama Workshop'ları

Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz online dijital pazarlama workshop’ları sayesinde dijital pazarlamaya dair en güncel önemli konuları, güncel konularla ve en iyi uygulamalarla deneyimlemenizi sağlıyoruz.

ETKİNLİK HABERCİSİ

E-bültenimize kayıt olun, ücretsiz etkinliklerden önce siz haberdar olun.

E-Posta Adresiniz
Please wait...

SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital pazarlama, kısaca; çeşitli dönüşümleri gerçekleştirmesini istediğiniz hedef kitlenize ulaşmak için dijital kanalları kullanarak  gerçekleştirilen pazarlama faaliyetleridir. Dijital pazarlama, klasik pazarlamadan farklı olarak müşterilerinize ulaşmak için online kanalları hizmetinize sunar. Hedef kitlenizin büyük bölümüne çok daha kısa zamanda, çok daha uygun maliyetlerle ulaşmanız için dijital pazarlama yöntemlerini tercih edebilirsiniz.

  • Dijital Pazarlama Uzmanı Kimdir?

Dijital pazarlamanın çeşitli alanlarında ( SEO,SEM,SMM,İçerik vb.) bilgi ve tecrübe sahibi olup, uzmanlığının gerektirdiği şekilde, işletmelerin ya da bireylerin dönüşüm hedefleri kapsamında dijital kanalları etkin kullanan kişidir.

  • Nasıl Dijital Pazarlama Uzmanı Olunur?

Dijital pazarlama uzmanı olmak için çok kanallı dijital pazarlama karması içinde  çoğu dijital kanalda,  geçerli seviyede bilgi sahibi olmak gereklidir. Dijital pazarlama uzmanı uzmanlaştığı kanalda derinlemesine bilgisahibi olmalıdır.

  • Neden Dijital Pazarlama Kursu Almalıyım?

Dijital pazarlama kursu alarak, dijital pazarlama alanında tecrübeli profesyonellerden, dijital pazarlamaya dair teknik ve pratikleri daha kısa sürede öğrenebilirsiniz.

  • Eğitim Sonrası Dijital Pazarlama Sertifikası Veriyor musunuz?

Evet. Eğitimlere katılan ve eğitimleri başarı ile tamamlayan tüm katılımcılar, katılım sertifikası almaya hak kazanır. Ayrıca Akademi’de alınan uygulamalı eğitim sayesinde Google Reklam AKademi’si sertifika programlarını rahatlıkla geçebilir ve Google’ın resmi sertifikalarına sahip olabilirsiniz.

  • Eğitim Sonrası Dijital Pazarlama Danışmanlığı verebilir miyim?

Analytics Akademi’nin eğitim programlarında dijital pazarlamaya dair pratik ederek öğrendiğiniz bilgileri kullanarak, pazarlama danışmanlığı sunabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi Sertifika Programı Başladı! | 16 Kasım - 29 Aralık Kapat